понеділок, 29 жовтня 2018 р.


ТЕРМІНИ
проведення ІІ етапу учнівських олімпіад у 2018/2019 н.р.





О л і м п і а д и
Терміни
проведення
ІІ етапу
олімпіад
Класи,
учні яких можуть
брати участь у
ІІ етапі олімпіад
ІІ (районний, міський) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

1.
Математика
12.11
6-11

2.
Українська мова та література
13.11
7-11

3.
Економіка
14.11
9-11

4.
Біологія
15.11
8-11

5.
Російська мова та література
16.11
9-11

6.
Історія
19.11
8-11

7.
Інформатика
20.11
8-11

8.
Хімія
21.11
7-11

9.
Фізика
22.11
7-11

10.
Фізична культура
24.11
9-11

11.
Трудове навчання
26.11
8-11

12.
Англійська мова
27.11
8-11

13.
Географія
28.11
8-11

14.
Німецька мова
29.11
8-11

15.
Правознавство
30.11
9-11

16.
Мова іврит та єврейська література
03.12
8-11

17.
Болгарська мова та література
03.12
8-11

18.
Іспанська мова
03.12
8-11

19.
Астрономія
04.12
10-11

20.
Французька мова
05.12
8-11

21.
Інформаційні технології
06.12
8-11

22.
Екологія
07.12
10-11

23.
Юні знавці Біблії
10.12
6-11

24.
Педагогіка і психологія
11.12
11




середа, 17 жовтня 2018 р.

Міжнародна гра "Sunflower 2018"

Запрошуємо до участі у ІІІ Міжнародній грі зі світової (української та зарубіжної) літератури "Sunflower 2018". Реєстрація триває до 25 жовтня. Детальніше за посиланням

понеділок, 1 жовтня 2018 р.

До уваги! Шкільний етап олімпіад



Орієнтовні терміни
проведення шкільних учнівських олімпіад

О л і м п і а д и
Терміни
(орієнтовні)
Класи та етапи
І
ІІ
ІІІ
ІV
І (шкільний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад
Математика
08.10
5-11
6-11
7-11
8-11
Українська мова та література
08.10
6-11
7-11
8-11
8-11
Економіка
09.10
9-11
9-11
9-11
9-11
Біологія
09.10
7-11
8-11
8-11
8-11
Російська мова та література
10.10
8-11
9-11
9-11
9-11
Історія
10.10
7-11
8-11
8-11
8-11
Хімія
11.10
7-11
7-11
8-11
8-11
Інформатика
11.10
8-11
8-11
8-11
9-11
Трудове навчання
12.10
8-11
8-11
9-11
9, 11
Фізика
12.10
7-11
7-11
8-11
8-11
Англійська мова
16.10
7-11
8-11
9-11
9-11
Правознавство
17.10
9-11
9-11
9-11
9-11
Німецька мова
18.10
7-11
8-11
9-11
9-11
Географія
18.10
7-11
8-11
8-11
8-11
Астрономія
19.10
9-11
10-11
10-11
10-11
Інформаційні технології
22.10
8-11
8-11
9-11
10-11
Екологія
22.10
10-11
10-11
10-11
10-11
Юні знавці Біблії
23.10
5-11
6-11
7-11
8-11
І (шкільний) етап обласних учнівських олімпіад
Педагогіка і психологія
24.10
11
11
11
-
Фізична культура
24.10
8-11
9-11
10-11
-