вівторок, 30 січня 2018 р.

Семінар-практикум вчителів іноземної мови

30 січня 2018 року на базі ОНВЗ Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. А.М. Темника відбувся семінар-практикум вчителів іноземної мови з теми "Організація навчальної роботи за допомогою мультимедійних засобів". Члени РМО відвідали урок англійської мови у 5 класі (вчитель Лобко Наталія Анатоліївна),  під час якого познайомилися з використанням можливостей сервісу Flippity шляхом проведення цікавої вікторини. 

Присутні заслухали питання використання ІКТ у навчальній діяльності (Худзій О.Ю.). Досвідом роботи з використання Cinema Clubs з метою вивчення англійської мови поділилася Скригун О.А. Крім того було обговорено питання доцільності використання сервісів Learningapps, Padlet у позаурочній діяльності.




Обласна олімпіада з біології

Вітаємо з перемогою на обласному етапі олімпіади з біології Ващенко Марію, ученицю 9 класу ОНВЗ Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (вч. Судак І.Ф,), та Байду Карину, восьмикласницю Довгинського НВК (вч. Єфіменко В.В.) - ІІІ місце

понеділок, 15 січня 2018 р.

Обласна олімпіада з астрономії


Дві речі наповнюють душу завжди новим та сильнішим подивом і благоговінням, чим частіше і довше ми розмірковуємо про них, - це зоряне небо наді мною і моральний закон в мені. Іммануїл Кант
П'ятою з 14 одинадцятикласників стала Ковдря Ангеліна, учениця Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вч. Мормиль Володимир Григорович), яка 14 січня взяла участь в обласній олімпіаді з астрономії.  Майже всі конкуренти були з міських запорізьких навчальних закладів, однак наша школярка теж виступила гідно. Добре, що є ще і у нас у районі "залюблені у зірки" вчителі та їх вихованці.

пʼятниця, 5 січня 2018 р.

Районний етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

У районному етапі конкурсу, який проводився протягом грудня, взяли участь 7 учнів  з  6 навчальних закладів (ОНВЗ Чернігівська ЗОШ ім. А.М. Темника, Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Новомихайлівський НВК, філія Стульневський НВК, Богданівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Верхньотокмацька ЗОШ). У номінації «Література» було представлено 5 робіт різноманітних за жанром (поезії, нарис, твори) та 2 творчих роботи у номінації «Історія України та державотворення». 
Список переможців ІІ (районного) етапу
Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості номінація «Література»
ПІБ учня
Клас
Місце
Назва навчального закладу
ПІБ вчителя
1
Сало Анастасія Леонідівна
9
І
ОНВЗ Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
 Божко Анжела Анатоліївна
2
 Ковдря Анастасія Віталіївна
10
ІІІ
Верхньотокмацька ЗОШ І-ІІІ ступенів
Бондаренко Неля Анатоліївна


номінація «Історія України і державотворення»
ПІБ учня
Клас
Місце
Назва навчального закладу
ПІБ вчителя
1
Самарська Вікторія Павлівна
10
ІІ
Богданівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
 Трушик Тетяна Миколаївна
2
 Кононихіна Діана Сергіївна
11
ІІІ
 Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
 Волошина Наталія Дмитрівна
 Вітаємо переможців та бажаємо успіхів Сало Анастасії та Самарській Вікторії
 в обласному етапі.

Всеукраїнський конкурс "Стежками Каменяра"

Наприкінці грудня 2017 року у  Міністерстві освіти і науки України було підписано Протокол про заснування Всеукраїнського учнівського літературно-мистецького конкурсу «Стежками Каменяра», до участі у якому запрошуються діти шкільного віку від 6 до16 років.   Конкурсні роботи прийматимуться щороку з 1 грудня  до 1 лютого. Переможці визначаються у таких номінаціях: «Проза», «Поезія», «Драматургія», «Краща ілюстрація до творів Івана Франка». Детальніше...

середа, 3 січня 2018 р.

Т Е Р М І Н И проведення обласного етапу учнівських олімпіад



Т  Е  Р  М  І  Н  И
проведення обласного етапу учнівських олімпіад
та категорії їх учасників 2017/2018 н.р.



О л і м п і а д и
Терміни
проведення
ІІІ етапу
олімпіад

Початок
Класи,
учні яких
можуть
брати участь
у ІІІ етапі
олімпіад
ПІ (обласний) етап всеукраїнських учнівських олімпіад

1.
Географія
13.01
9 год.
8-11
2.
Англійська мова
13-14.01
13 год.
9-11
3.
Трудове навчання
13-14.01
13 год.
8-11
4.
Астрономія
14.01
9 год.
9-11
5.
Хімія
20.01
9 год.
8-11
6.
Німецька мова
20-21.01
13 год.
9-11
7.
Математика (І тур)
21.01
9 год.
7-11
8.
Історія
21.01
9 год.
8-11
9.
Фізична культура
27.01
9 год.
9-11
10.
Біологія
27.01
9 год.
8-11
11.
Математика (ІІ тур)
27.01
9 год.
7-11
12.
Російська мова і література
27.01
9 год.
8-11
13.
Юні знавці Біблії
03.02
9 год.
7-11
14.
Інформатика
03-04.02
9 год.
8-11
15.
Українська мова і література
04.02
9 год.
8-11
16.
Французька мова
10.02
9 год.
9-11
17.
Інформаційні технології
10-11.02
9 год.
9-11
18.
Екологія
10-11.02
13 год.
10-11
19.
Правознавство
11.02
9 год.
9-11
20.
Болгарська мова
14.02
9 год.
9-11
21.
Іспанська мова
14.02
9.00
8-11
22.
Мова іврит та єврейська л-ра
15.02
9 год.
9-11
23.
Економіка
17.02
9 год.
9-11
24.
Педагогіка і психологія
24.02
9 год.
11
25.
Фізика
24-25.02
13 год.
8-11
26.
Креслення
25.02
9 год.
8-11