четвер, 30 березня 2017 р.

РМО вчителів української мови та літератури

   
 Почуєш -забудеш
Побачиш - запамятаєш
Зробиш сам - зрозумієш
Конфуцій
 29 березня на базі ОНВЗ Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. А.М. Темника відбулося засідання районного методичного об'єднання вчителів української мови та літератури на тему "Використання інформаційних технологій на уроках української філології як засіб формування комунікативної компетентності учнів", учасниками якого стали 19 словесників з 15 навчальних закладів району. У ході семінару було обговорено питання використання ресурсів мережі Інтернет у професійній діяльності вчителя української мови та літератури (Вічева О.О., Ільїнський НВК), окремо розлянуто методику роботи з електронними словниками (Чечет Н.В., Просторівська ЗОШ), керівник РМО Лущай Л.А. (Владівська ЗОШ) розповіла як поєднати традиції та інновації при написанні шкільного твору, Макаренко Ю.А. (Чернігівська СШ "Надія")  - про вплив вчителя на культуру спілкування в Інтернеті, присутні переглянули презентацію. 
Бистрицька Н.А. презентувала свій досвід роботи по веб-квестам, вчителі мали змогу докладно познайомитися із етапами створення та реалізації квесту "Ніч яка місячна..." серед учнів та педагогів Богданівської школи. Братішко Н.В. (Ільїнський НВК) запросила до участі колег та їх вихованців у своєму веб-квесті "Котигорошки"
Крім того традиційними залишилися для обговорення питання проведення ДПА у 2016-2017 н.р., вибору підручників для 9 класу, забезпечення якості роботи віртуального методичного об'єднання на Заповікі.
Те, що використання Google-сервісів у навчальній діяльності не данина моді, а вимога часу, (разом з тим і його економія при підготовці до уроків), хочеться сподіватися, стане очевидним для всіх членів РМО. 

Немає коментарів:

Дописати коментар