понеділок, 6 червня 2016 р.

Про публікації або напередодні відпустки...
Якщо ви не вирушите, то однозначно не прибудете…
Всі вчителі рано чи пізно чують на свою адресу запитання про наявність і кількість публікацій у фахових журналах, участь у науково-методичних та методичних конференціях. В принципі, оприлюднення творчого доробку вчителя - справа необхідна, адже саме таким чином (через публікації) ми дізнаємось про інновації в освіті. З іншого боку - публікації статей в "паперовому" журналі іноді доводиться чекати роками. А іноді - ні. І залежить це не від якості поданого матеріалу,  а від його актуальності саме для даного видання, адже тематику номерів журналу планують задовго до їх виходу в друк.  
Як можна вирішити проблему публікації швидко?
Є сайти, на який розробки вчителів публікуються в тому вигляді, в якому вони підготовлені автором. Наприклад, "Учительський журнал он-лайн" або Форум педагогічних ідей "Урок" видавництва "Плеяди".  http://osvita.ua/publishing/urok/45281/. На обох сайтах Вам нададуть офіційне підтвердження Вашої публікації, однак умови різні (читайте на сайтах). Є сайти, які навіть не перевіряють матеріали, які будуть надруковані, що ставить під сумнів цінність наданого ними сертифікату ( методичний портал або http://metodportal.net/ (теж методичний портал).
    На Заповікі у розділі «Статті на порталі Заповікі» можна надіслати матеріали, які після перевірки будуть надруковані та виданий сертифікат.
            Рахуєте дні до омріяної відпустки? Та саме зараз ви можете непоспіхом перебрати те краще зроблене, напрацьоване, що було за навчальний рік (маю на увазі вдалі апробовані конспекти уроків, виховних заходів, розроблені тестові завдання, втілені в життя нові методи та прийоми і т.д.) та поширити свій досвід роботи шляхом друку, маючи нагоду отримати відповідний підтверджуючий документ, зовсім не зайвий при проходженні чергової атестації.

Немає коментарів:

Дописати коментар